Pielgrzymka szkolna do Grodowca

Jutro tj.25 października czeka nas zapowiadany wcześniej wyjazd szkolny do sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu.

Tradycją naszej szkoły stały się coroczne pielgrzymki na początku roku szkolnego do okolicznych sanktuariów lub do Pniew. W tym roku kolej przyszła na Grodowiec. Jedziemy, by dziękować Bogu za dar szkoły katolickiej, za jej rozwój i prosić o pomoc Matkę Bożą w tym roku szkolnym, by nasza szkolna społeczność była znakiem Bożej miłości, byśmy wszyscy podązali za tym, co dobre i piękne.

Spotykamy się w szkole o 7.45 i, po wspólnej modlitwie porannej,  wyruszamy do Grodowca, gdzie  czeka nas min. zwiedzanie sanktuarium i  Msza św..  Powrót ok. godz. 14.00

Prosimy, by dzieci były zaopatrzone w prowiant na drogę oraz ciepły ubiór. Na miejscu otrzymamy ciepłą  herbatę.

Osoby, które nie opłaciły jeszcze kosztów transportu mogą to zrobić jutro rano.

Dziś: Mariana, Katarzyny
Jutro: Józefa, Jeremiasza
Wszystko to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym
(Mk 7,23)