Z WIZYTĄ W STOLICY

W dniach 6-8. maja odbyła się szkolna wycieczka do Warszawy. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy VI szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. Przez trzy dni odwiedziliśmy najważniejsze atrakcje naszej stolicy. Pierwszego dnia w programie był cmentarz wojskowy na Powązkach, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Stare Miasto. Czwartek rozpoczęliśmy od naukowej przygody w Centrum Nauki "Kopernik", a następnie podziwialiśmy panoramę Warszawy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Później zwiedziliśmy Zamek Królewski oraz Muzeum Więzienia "Pawiak". Atrakcją wieczoru była przejażdżka metrem na pyszne lody. Ostatniego dnia spacerowaliśmy po Parku Łazienkowskim, a także złożyliśmy wizytę w budynku Sejmu RP przy ulicy Wiejskiej. Można bez cienia przesady powiedzieć, że wycieczka była udana i pozostaje nam czekać do przyszłego roku szkolnego na kolejny wspólny wyjazd.

GALERIA ICONA

Dziś: Bonifacego, Dobiesława
Jutro: Zofii, Nadziei
Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął