Dzień otwarty - Maj

W niedzielę 18 maja odbył się kolejny dzień otwarty w naszej szkole. Po Mszy Świętej dzieci, rodzice oraz osoby zainteresowane udały się do budynku szkolnego. Jako pierwszy zaprezentował się teatr szkolny "Dzikusy", który zaprezentował sztukę pt. "Chrystus połamany", opartą na motywach powieści Ramona Cue Romano. Reżyserami sztuki byli nauczyciele - Renata Bielicz i Tomasz Przywarty. Spektakl widzom bardzo się podobał, a uwagę zwróciły zwłaszcza gra aktorska oraz niebanalny przekaz.
    Po inscenizacji z wierszami wystąpili uczniowie szkoły podstawowej, nagrodzeni i wyróżnieni w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej Pamięci Jana Pawła II. Oczywiście, nie zabrakło słodkiego poczęstunku i wymiany refleksji po prezentacjach.

Dziś: Andrzeja, Jędrzeja
Jutro: Brunona, Paschalisa