Gala KONKURSu SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

W piątek 5 stycznia br. odbyło się rozstrzygnięcie XXV Międzyszkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w CKZiU "Elektryk". Zgłoszono ponad 50 prac, z czego 3 z naszej szkoły. Dwie z nich zostały docenione wyróżnieniem: praca Marii Śmigielskiej z kl. Vlll za kreatywność oraz szopka Urszuli Bielicz z kl. I za nowatorstwo w tradycji. Po rozdaniu nagród i dyplomów uczniowie szkoły ponadpodstawowej "Elektryk" zaprezentowali bardzo ciekawe "Jasełka w glanach" w reżyserii s. Urszuli Szeligi. Można było także zwiedzić wystawę szopek bożonarodzeniowych. Serdecznie gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym konkursie, organizatorzy zapraszali już na kolejny w przyszłym roku. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dziś: Mariana, Katarzyny
Jutro: Józefa, Jeremiasza
Wszystko to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym
(Mk 7,23)