Pożegnanie ósmej klasy

W czwartek 20 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klasy VIII. Klasa VII, która była odpowiedzialna za organizację przygotowała konkurs, w którym ósmoklasiści, podzieleni na 2 grupy, zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi naszej szkoły. Następnie odbyła się zgadywanka, w której bohaterowie filmu w zabawny sposób podawali informację o którymś z absolwentów. W nagrodę za zgadnięcie otrzymywali oni swój portret autorstwa siódmoklasistów. Następnie 7 klasa wykonała własną piosenkę pt. "Pożegnajmy ich". Po części rozrywkowej głos zabrał pan Dyrektor, który wręczył każdemu absolwentowi Słonecznik z unikatową dedykacją oraz drogowskaz życia - Pismo Święte. Na koniec śmiech przeplatał się ze łzami - obejrzeliśmy prezentację o VIII klasie autorstwa pana Tomasza Przywartego. Zapraszamy do galerii.

Jadłodzielnia

Dziś: Eustachego, Marii