Nasi najlepsi

Jak zawsze na koniec roku szkolnego, przychodzi czas na podsumowania, nagrody i wyróżnienia. 14 czerwca z okazji Święta Solan odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli, podczas której nagrodą Prezydent Miasta nagrodzono najlepszych uczniów z nowosolskich szkół. Wyróżnienie to otrzymała uczennica siódmej klasy - Helena Kiraga. Z kolei 19 czerwca, podczas Miejskiego Zakończenia Roku Szkolnego, w obecności władz Nowej Soli dyrektorzy uhonorowali 5 uczniów z każdej nowosolskiej szkoły. Reprezentantami naszej placówki wraz z rodzicami byli: Magdalena Terech z kl. VIII, Sandra Wieliczko z kl. VII, Lucjan Proć z kl. VIII, Szymon Matysiak z kl. V oraz Jan Musiejkiewicz z kl. IV. Serdecznie gratulujemy uczniom ciężkiej i owocnej pracy, a rodzicom zaangażowania w wychowanie i wsparcie swoich dzieci.

Jadłodzielnia

Dziś: Eustachego, Marii