Nasi najlepsi

Koniec roku szkolnego jest czasem podsumowań. Jak zwykle o tej porze reprezentanci szkoły wzięli udział w spotkaniu z Prezydentem Nowej Soli oraz w miejskim zakończeniu roku szkolnego.

W piątek 14.06, na rozpoczęcie Święta Solan najlepsi uczniowie nowosolskich szkół oraz ich rodzice zostali uhonorowani przez Prezydenta Miasta - pana Wadima Tyszkiewicza. Naszą szkołę podstawową reprezentował Bartłomiej Patelka, a gimnazjum - Zofia Ciesielska.

W poniedziałek 17.06 w Nowosolskim Domu Kultury odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego. Katolicką Szkołę Podstawową reprezentowali: Maksymilian Gradziuk, Wiktoria Herman, Kacper Petreczko, Amanda Norkiewicz, Nina Pawlak i Elwira Biel. Natomiast z Katolickiego Gimnazjum były obecne: Karolina Bielicz i Karolina Żygas. Wszyscy stawili się oczywiście z rodzicami. Wyróżnionym gratulujemy ciężkiej i efektywnej pracy i życzymy udanych wakacji.

Dziś: Viktoryna, Helmuta
Jutro: Anieli, Leonarda
Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi
(Jr 1,17b)