Mamy samorząd

W dniu 4 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się wyboru do Samorządu Uczniowskiego. Tydzień przed głosowaniem, kandydaci przedstawili w formie plakatu swoje kampanie wyborcze, co pomogło wszystkim uczniom przybliżyć osobę danego kandydata.
Swoją kandydaturę zgłosili :
z klasy VII - Igor Kołodyński, Piotr Dziuba, Magda Dziuba;
z klasy II gimnazjum - Maciej Gradziuk, Karol Kubas;
z klasy III gimnazjum : Jakub Białowąs, Julia Gradziuk, Michał Śmigiel.

Społeczność uczniowska zdecydowała, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 została Julia Gradziuk.
Na drugim miejscu w głosowaniu i tym samym tytuł zastępcy przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego otrzymała Magda Dziuba. Dziewczyny wspierać będą również  Piotr Dziuba i Igor Kołodyński, którzy zajęli trzecie i czwarte miejsce, a tym samym stali się Członkami Samorządu Uczniowskiego. Warto wspomnieć, że opiekunami Samorządu Uczniowskiego w tym roku została Pani Beata Kopińska i Pani Marta Kozłowska. Dziękujemy również za pomoc w przeprowadzeniu głosowania Elizie Janus, Karolinie Żygas i Piotrowi Stoparczykowi. Serdecznie gratulujemy i przypominamy, że zarząd Samorządu Uczniowskiego to niezwykle odpowiedzialna i wymagająca dużego zaangażowania funkcja, ponieważ od dzisiaj całą społeczność uczniowską naszej szkoły będzie reprezentowała Julia, Magda, Piotr i Igor.

Dziś: Alicji, Bogusławy
Jutro: Adolfa, Tymona
Napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego
(1J 2,14b)