• The was a problem converting the source image.
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/ziemniak

Święto ziemniaka

21 września uczniowie klas początkowych wyjechali do Gospodarstwa Agroturystycznego w Czarnej, aby pożegnać mijające lato. Wspólnie obchodziliśmy tam Święto Ziemniaka. Czekało na nas wiele atrakcji: karmienie zwierząt, oglądanie starych maszyn rolniczych, zbieranie grzybów i oczywiście zabawy i harce na przydomowej łączce. Aby godnie uczcić... ziemniaka, jedliśmy pyszne placki ziemniaczane oraz ziemniaki z ogniska, natomiast amatorzy zadań artystycznych mieli do dyspozycji pieczątki oczywiście z...ziemniaka. Pogoda dopisała i wszyscy świetnie się bawiliśmy. Teraz może już przychodzić jesień:)

{gallery}ziemniak{/gallery}