Wakacje!

Nadszedł moment, na który czekał każdy uczeń (i nie tylko...). Wakacje. Zanim nadeszły, przeżyliśmy w szkole kilka zakończeń roku szkolnego i pożegnań.

W środę (21.06) rok szkolny podsumowali najmłodsi.

W czwartek z kolei pożegnaliśmy klasę III gimnazjum. Podczas tej uroczystości, przygotowanej przez klasę  I gimnazjum, splotły się wątki poetyckie, nostalgiczne, komiczne i teatralne. Szczególnie dużo emocji wywołała prezentacja, ukazująca historię pobytu w szkole każdego z uczniów III gimnazjum. Na koniec pan Dyrektor wręczył opuszczającym mury szkolne Drogowskaz na dalsze życie - Słowo Boże oraz pamiątkową statuetkę Słonecznika Św. Urszuli Ledóchowskiej z indywidualną dedykacją.

W piątek, po Mszy Św. Dyrektor i wychowawcy wręczyli świadectwa i nagrody wyróżnionym uczniom klas IV-VI i gimnazjalnym, a także dyplomy z podziękowaniami dla rodziców szczególnie zaangażowanym w życie szkoły. Jeszcze tylko krótkie spotkania z wychowawcami w klasach i na korytarzach zapanowała cisza...

Życzymy udanych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji.

(Ale wcześniej zapraszamy do galerii.)

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)