Muzyczny poranek

Tyle radości i pozytywnych emocji wywołał w nas czwartkowy koncert, który odbył się w świetlicy szkolnej. Na widowni dzieci klas I-VI witały z entuzjazmem młodych muzyków z Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowej Soli, wśród których znajdowali się również uczniowie naszej szkoły. Byli to Zofia Babij, Karolina Lachowicz i Piotr Ciesielski. Okazało się, że Piotrek, grający na akordeonie i Karolina - na saksofonie, będą reprezentowali nasze miasto na konkursach w Kościerzynie i Gorzowie Wielkopolskim. Zagrali tak pięknie, energicznie i wręcz perfekcyjnie, że mogą ruszać po laury! Powodzenia!

Jesteśmy wdzięczni organizatorom koncertu i młodym artystom, że podzielili się z nami swoją pasją, wrażliwością i miłością do muzyki. Usłyszeliśmy piękne utwory na flet, gitarę, fortepian, puzon, trąbkę, saksofon, klarnet i akordeon. Mogliśmy widzieć i słyszeć z jaką pasją i muzykalnością występowali uczniowie. Codziennie słuchamy muzyki, ale grana na żywo i to jeszcze w takim wykonaniu, to jest coś!

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)