Sukcesy szachowe

21 kwietnia w Przemkowie czterech naszych uczniów wzięło udział w XV Międzypowiatowych Mistrzostwach im. Stanisława Stępińskiego w szachach. W turnieju w trzech grupach rywalizowało, aż 183 zawodników i zawodniczek.
W Grupie B (klasy V-VIII):

• 1 miejsce  zajął Tymoteusz Wawrzykowski zdobywając 6,5pkt z 7 partii.
  • 3 miejsce zajął Feliks Kiraga zdobywając 6 pkt z 7 partii.
Tymek i Feliks byli niepokonani w całym turnieju, a w bezpośrednim pojedynku padł remis. Dominik Ciesielski świetnie rozpoczął zmagania w turnieju jednak urok przeciwniczek oślepił go od piątej rundy i skończył na 45 miejscu.
W grupie B rywalizowało 80 zawodników i zawodniczek.
W grupie A (klasy I-IV) świetnie zaprezentował się Miłosz Tabjan zdobywając 5pkt z 7 partii co dało mu rewelacyjne 9 miejsce na 48 osób startujących. Gratulacje dla naszych szachistów oraz opiekuna i zarazem trenera pana Macieja Statuckiego
Pan Maciej był również sędzią głównym całych zawodów. Do zobaczenia na kolejnych turniejach.

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)