DZIEŃ OTWARTY W SPOŻYWCZAKU

Dziś uczniowie w ramach zajęć z doradztwa zawodowego byli gośćmi Dnia Otwartego w ZSP nr 4 w "Spożywczaku". Kadra pedagogiczna wraz z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 ugościła ich wiedzą, informacjami i poczęstunkiem podczas kolejno poznawanych kierunków technikum. Nasi uczniowie szczególnie zainteresowani byli FOTOGRAFIKĄ - jedynym takim kierunkiem w powiecie oraz GASTRONOMIĄ, gdzie zaplecze do nauki jest na miarę standardów europejskich, jak również LOGISTYKĄ - tu wiedzieli profesjonalnie wyposażone pracownie oraz serdeczną kadrę, szkolącą umiejętności wciąż mocno pożądane na rynku pracy. Zafascynowali się też KOŁEM WOJSKOWYM, gdzie pan Rafał krótko przedstawił ideę i praktykę uczestnictwa w zajęciach. Poznali kadrę pomocową oraz specyfikę i formy wsparcia realizowane w szkole średniej. Dowiedzieli się również o możliwościach wymiany uczniowskiej w ramach projektu międzynarodowego "Erasmus", realizowanego w tej placówce. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)