Pożegnanie ósmoklasistów

W czwartek 23.06 społeczność szkolna pożegnała klasę 8 - naszych absolwentów. Program uroczystości przygotowali uczniowie klasy 7. Ósmoklasiści otrzymali żartobliwe nagrody - przedmioty symbolizujące ich charakterystyczne cechy. Oprócz tego siódmoklasiści przygotowali karykatury starszych kolegów oraz piosenkę. Muzyczne pożegnanie przygotowały także dwie uczennice klasy 8 - Miranda i Maria. Tradycyjnie Pan Dyrektor wręczył "Słoneczniki św. Urszuli" oraz egzemplarze Biblii z życzeniem, aby korzystać z mądrości Słowa Bożego. Absolwenci także zabrali głos i przekazali podziękowania nauczycielom w postaci zdjęcia klasowego z dedykacją i podpisami uczniów. Na koniec jak zwykle obejrzeliśmy prezentację przygotowaną przez pana Tomasza. Dość powiedzieć, że łzy wzruszenia przeplatały się ze łzami ze śmiechu. Mirando, Mikołaju, Karolu, Marysiu, Borysie, Wojtku, Bartku, Zuziu , Filipie, Wojtku, Tosiu, Kubo i Szymonie! - życzymy Bożej opieki i mądrości w dalszym życiu. Będziemy o Was pamiętać i... już tęsknimy.

Marek Bielicz

Dziś: Adolfa, Tymona
Jutro: Czesława, Agnieszki
Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął