Czytajmy! I jeszcze raz czytajmy!

W środę tuż przed końcem roku szkolnego, kółko teatralne klas I-III zaprezentowało swój talent aktorski przed całą społecznością szkolną. Temat przedstawienia odnosił się do tego, że niestety coraz rzadziej odwiedzamy bibliotekę i sięgamy po książki. Dzieci w swojej sztuce zachęcały innych aby nie zaniedbywać tej czynności, która jednocześnie uczy, bawi i rozwija.
Po południu przedstawiliśmy ten temat również najbliższym. Ku naszemu zdziwieniu było bardzo dużo osób, które doceniły nas wielkimi brawami.
Kończąc rok szkolny, dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego przedsięwzięcia i WSPANIAŁYM AKTOROM z kółka teatralnego.

Zapraszam już od września obecnych aktorów na kontynuację uczestnictwa w kółko teatralnym, ale również tych, którym być może nasze działania się spodobały i mają ochotę do nas dołączyć  ! :)

Marta Dobkiewicz

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa