BIEGI SOLAN

W sobotę 14 maja odbył się XXl Mini-Bieg Solan. Naszą szkołę, jak i nasze miasto Nową Sól reprezentowali: Jakub i Dominik Dubec, Miłosz Tabjan, Jan Musiejkiewicz, Mia Marzec, Seweryn Karaczun, Helena Kiraga, Wiktoria Brzeska, Dawid Chmiel, Paulina Steciąg, Bartosz Dzierzgwa, Aleksandra Ceglarek, Anna Iwan, Remigiusz Cichomski oraz Tymoteusz Wawrzykowski. Wszyscy wspaniale się spisali, pokonując niełatwą trasę i docierając do mety. Jak powiedział komentator podczas biegów: "Nie jest najważniejsza wygrana, ale radość z uprawiania sportu!".To, że nasi dzielni uczniowie wzięli udział w biegu i dali z siebie tyle, ile mogli - to jest ogromny sukces. Serdeczne gratulacje! Wspomnieć należy jeszcze, że w Półmaratonie Solan, który odbył się zaraz po Mini-Biegach, na dystansie ponad 21 kilometrów, udział wziął i bieg ukończył plasując się na bardzo dobrym miejscu pan Marek Bielicz (przy dużym wsparciu pana Tomasza Przywartego). Również gratulujemy i wierzymy, że niedługo takie dystanse będą też pokonywali nasi uczniowie.

Dziś: Czesława, Agnieszki
Jutro: Bartosza, Feliksa
Idźcie na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie
(Mt 22,9)