Wieści z tartanu

Nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy w "Czwartkach lekkoatletycznych". Tym razem zajęli aż 4 razy l miejsce (Maria Gradziuk w biegu na 300 m, Wiktoria Brzeska w biegu na 60 m, Szymon Wieliczko w biegu na 300 m oraz w skoku w dal), 4 razy ll miejsce (Sandra Wieliczko w biegu na 600 m i w skoku w dal i Wojciech Sokołowski w biegu na 300 m oraz w skoku w dal), raz - lll miejsce (Wika Brzeska - skok w dal) i raz IV, czyli tuż poza podium (Wojciech Misiurny w pchnięciu kulą). Są to wspaniałe i bardzo liczne sukcesy, jakich dotąd nasza szkoła jeszcze nie miała.

Kochani, jesteśmy z Was dumni! Życzymy dalszych tak pięknych osiągnięć, bo o dostaniu się do finału wojewódzkiego i ogólnopolskiego decyduje łączna ilość punktów zdobyta we wszystkich czwartkowych zawodach edycji jesiennej oraz wiosennej. Trzymajcie formę, a my razem z Wami!

Dziś: Anieli, Jana
Jutro: Viktoryna, Helmuta
Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym
(Łk 21,36)